bodrum escort
0 555 175 80 80
268Sok. No:33/AYenigün Mah. Ali Kuşcu Durağı Karşısı
Buca/İzmir

Hizmetler

Arin Güzellik > Hizmetler
placeholder

ilt bakımı uygulamaları profesyonel uzmanlarca ve profesyonel ürünlerle ,hijyenik koşularda yapılmaktadır.Öncelik doğru teşhis ve cilde uygun ürün seçimi,ihtiyaç duyulan kür bakımları belirlemektir.Çünkü doğru tedaviye böyle ulaşılır ancak.

Devamını oku
placeholder

Göz çevremiz ne kadar kötü görünürse biz de o kadar kötü görünürüz. Bu yüzden birçok kadın kapatıcısız asla yapamaz Torbalar, morluklar, kırışıklıklar… Göz çevresindeki yaşlanma izleri, akıp giden yılları ele verir.

Devamını oku
placeholder

Kalın tüylerde etkin bir sistemdir. İnce tüylerde etkin değildir. Yüz bölgesine uygulanması doğru değildir. Kalın tüyleri yok ederken ince tüyleri tetikleyerek kalınlaştırır.

Devamını oku
placeholder

Pigment boyaların iğne yardımıyla cilt altına işlenmesi işlemidir. Kalıcı makyaj olarak bilinen mikro-pigmentosyon işlemi tek kullanımlık steril iğnelerle yapılır. Pigment boyalar kaliteli ve doğal boyalar olmalıdır.

Devamını oku
placeholder

Sağlıklı, canlı, parlak, pürüzsüz ve genç bir cilde herkes sahip olmak ister. Böyle bir cilde sahip olmak için cilt bakımı ve cilt uygulamalarına ihtiyaç duyarız . Cilt durağan değildir ,değişen bir organımızdır.

Devamını oku
placeholder

Cilt tedavilerinde ilk yapılacak cildin teşhisi, sonraki adım da maruz kaldığı koşullardır. Yani hikayesini öğrenmek gerekir. Cilt nelere maruz kaldı,kötü hava koşuları,nasıl bir su ile temizlendiği,nasıl beslendiği,hastalıkları,kullandığı kozmetikler, vb. bize cildin hikayesini verir.

Devamını oku
placeholder

Cilt lekelerinin pek çoğu en sık olarak görülen de melazma olarak adlandırılan kahverengi yüz lekesi, güneş lekesi olarak da bilinen melazma yüz bölgesinde en çok yanaklar, alın ve dudak bölgesinde görülmekle birlikte yüzün her yerini tutabilir.

Devamını oku
placeholder

Akne yada bilinen adı ile sivilce her insanda ve özellikle ergenlik döneminde kendini gösteren bir cilt rahatsızlığıdır. Cildin tıkanarak yağ bezlerinin salgıladığı yağın (sebum) cilt dışına atılamamasından kaynaklanır. Hemen hemen her insanda belli dönemlerde görülmektedir.

Devamını oku
0 555 175 80 80