bodrum escort
0 555 175 80 80
268Sok. No:33/AYenigün Mah. Ali Kuşcu Durağı Karşısı
Buca/İzmir
placeholder

Hakkımızda

Güzellik alanında, özellikle modern epilasyon uygulamaları, cilt bakımı uygulamaları, bölgesel incelme ve selülit tedavisi için geçici değil kalıcı çözümler yaratmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi ise ancak hizmet kalitemiz ile örtüşecek üst standartlarda olması durumunda sizlerin kullanımına sunmaktayız. Böylelikle cildinize ve güzelliğinize Arin güzellik salonu güvencesiyle yatırım yapabilirsiniz. Arin güzellik salonu, müşterilerine, yüksek hizmet kalitesini, uygun fiyata, yeterlilik esaslarına bağlı ve eğitimli personelleri aracılığı ile sunmayı ilke edinmiş bir işletmedir.

Çünkü kalite, bir işletmenin yalnızca müşterilerine sunduğu hizmetin yapısını değil aynı zamanda kendisine duyduğu saygının da göstergesidir. Siz değerli misafirlerimizi işletmemizden en memnun şekilde uğurlamak ise Kalite Politikamızın asıl amacıdır.

NEDEN BİZ?

Ekip olarak vizyonumuz; güzellik sektöründeki en uygun teknolojik donanımlarımız ve zengin tecrübemiz, hizmetimizdeki titizliğimizi ve kalitemizi birleştirerek, kendini sürekli geliştiren ve kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde hizmet sağlamaktır. Misyonumuz; Müşterilerimizin sağlığı, güzelliği ve estetiği için değer sağlamak amacıyla, gerekli unsurlara uygun kalitede hizmet sunmaktır.

  • Uzman Ekip Kadrosu
  • Kalite ve Tecrübe
  • Müşteri Dostu Fiyat Tarifesi

Güzelliğe Giden Yol Senin İçinde

0 555 175 80 80